• 15 833 21 00
  • kontakt@romasandomierz.pl
O firmie

Krótko o naszej firmie

Nasza działalność istnieje na rynku od 1992 roku. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy ogromną ilość doświadczenia w branży reklamowej, co przekłada się na jakość tworzonych przez nas produktów. Specjalizujemy się między innymi w:

  • Druku wielkoformatowym, UV, cyfrowym
  • Termoformowaniu
  • Reklamie zewnętrznej i wewnętrznej
  • Projektowaniu graficznym 2D i 3D
Dla każdego

Polecamy gadżety i produkty, które są doskonałą formą prezentów i pamiątek na wszelkiego rodzaju okazje. Każdy może zamówić jednorazowo zestaw indywidualnych długopisów, kubków, koszulek, foto-obrazów, grawerek, pucharów, a także fototapety i wielkoformatowe wydruki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym.

Dla nowej firmy

Specjalizujemy się w promowaniu nowo powstających firm. Szybko i skutecznie zaprojektujemy Państwu logo, zapewnimy kompleksową obsługę począwszy od szyldów, banerów, kasetonów, poprzez materiały promocyjne takie jak ulotki, wizytówki, katalogi, foldery czy teczki, ale także i wszelkie inne materiały np. roll-up`y, stojaki i ekspozytory niezbędne do prezentacji wszelkich produktów. Polecamy także zestaw gadżetów reklamowych, które są doskonałą formą promowania Państwa firmy, ponieważ mają bezpośredni i długotrwały kontakt z klientem. Wszelkie pytania można kierować drogą mailową, telefonicznie oraz osobiście w siedzibie naszej firmy.

Dla firmy wymagającej

Jeśli Państwa firma istnieje na rynku już od dawna, na pewno potrzebuje sprawdzonych i skutecznych partnerów wspomagających jej prezentację i stabilizację pośród gąszczu i natłoku wszelkich informacji. Oferujemy czytelną i trwałą reklamę, tj. wielkoformatowe banery, billboardy wraz z konstrukcjami wolnostojącymi lub skycrapery czyli reklamy zajmujące całe ściany budynków. Polecamy także szereg innych form wizualnych wspierających prezentację Państwa marki. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu przedstawienia szczegółowej oferty.

Poznaj nas bliżej !

26

Lat doświadczenia

21530

Zadowolonych klientów

21010

Ukończonych zleceń

Klient nasz Pan

Zobowiązania wobec klientów

Zobowiązujemy się do zapewnienia naszym klientom wzorcowej obsługi, najwyższej jakości usług, profesjonalizmu oraz doskonałej komunikacji.

  • Zawsze odpowiadamy na kontakt ze strony naszych klientów w ciągu 24 godzin (w dni robocze).
  • Zapewniamy naszym klientom doskonałą komunikację zarówno przed rozpoczęciem współpracy, w trakcie tworzenia projektu, jak też na etapie realizacji usługi. Z naszymi klientami jesteśmy w stałym kontakcie i regularnie raportujemy o stanie prac.
  • Dokładamy starań, by zawsze osiągać zakładane efekty oraz tworzyć wartość dodaną dla klientów.
  • Szanujemy wszelkie przekazywane nam przez partnerów biznesowych informacje poufne - zarówno komercyjne, biznesowe, jak i prywatne.
  • Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom usług najwyższej jakości. Zadania realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami profesjonalnymi, by nasi klienci byli pewni, że nasze usługi spełnią ich oczekiwania. Wciąż doskonalimy nasze metodologie, narzędzia i usługi. Ustawiczny rozwój gwarantuje wysoki standard naszych usług.
Nasze referencje

Co o nas mówią